Je bekijkt de reis...
Pagina niet gevonden
De pagina die je hebt opgevraagd kan helaas niet worden gevonden. Misschien heb je het verkeerde adres ingetypt of bestaat de pagina niet meer.
Ben je op zoek naar reisverslagen van Ton en Anneke Vogelzang?
- Rusland, Mongolië en terug via de Zijderoute
- Van Iran naar Maleisië
- Arabisch Schiereiland
- Zuidelijk Afrika
- Weerzien en afscheid van Zuid Amerika
- Zuid Afrika 1
- Schiereiland Kaap de Goede Hoop en Kaapstad
- Zuid Afrika 2
- Namibie
- Zambia
- Botswana
- Weer in Zuid Afrika en een bezoek aan Lesotho
- Zuid Afrika 3 en Swaziland.
- Via Botswana naar Namibië en weer naar Botswana
- Zambia
- Malawi
- Tanzania
- Rwanda
- Uganda
- Kenia deel 1
- Terug naar Kenia
- Laatste traject door Kenia.
- Ethiopië deel 1
- Ethiopië 2
- Ethiopie 3
- Ethiopië 4
- Soedan
- Zuid Amerika 2
- Centraal Amerika
- USA en Canada
- Voorbereiding en Reisplan USA/Canada
- Van Breezand naar de USA en Canada
- Toronto naar Banff National Park
- Banff- en Jasper NP en de Alaska Highway
- De Dalton Highway
- Van Fairbanks naar Kenai schiereiland
- Valdez en via de Top of the World naar Dawson City
- De Dempster Highway
- Whitehorse - Alaska Marine Highway naar Pr. Rupert
- Prince Rupert naar Vancouver
- Vancouver Island
- Port Angeles/USA naar Las Vegas
- Las Vegas naar Flagstaff
- Flagstaff naar Yuma
- Van Yuma naar Port Isabel/Texas
- Van Port Isabel naar Houston
- Terug in de USA en een uitstapje naar Guatemala
- Van Brownsville/Texas naar Page/Texas
- Van Page/Arizona naar Moab/Utah
- Van Moab/Utah naar Rapid City/South Dakota
- Van Rapid City/S. Dakota naar Glacier Park/Montana
- Van Whitefish/Montana naar Portland/Oregon
- Van Portland/Oregon naar San Francisco/Californië
- Van San Francisco/Californië naar Phoenix/Arizona
- Testreis van de MAN door de Balkan
- Zuid Amerika 2009/2010
- Wij gaan naar Zuid Amerika
- Een overtocht naar Zuid Amerika met verrassingen
- Buenos Aires verkennen
- Camper, Kust en Pampa
- Via de Rio Parana door de Missiones naar Iguazu
- Door het zuiden van Brazilie via de kust naar Rio
- Bezoek aan Rio de Janeiro en de VW garage
- Via de "Goudsteden" en Vitoria naar Salvador
- Van Salvador naar de stad Cuiaba
- De Chapada en de Pantanal
- Van Cuiaba langs de Pantanal naar Paraguay
- Het warme en koude Paraguay
- Door Uruguay naar Buenos Aires
- Van Buenos Aires naar het zuiden
- Door de natuurparken naar het zuiden
- Via de gletsjer Perito Moreno naar Ushuaia
- Antarctica
- Van Ushuaia naar Torres del Paine/Chili
- Van El Chalten (ARG) via Chili naar El Bolson (ARG
- Van El Bolson (ARG) weer terug in Chili.
- Na de aardbeving in Chili terug in Argentinie
- Van Buenos Aires naar Santiago de Chili
- Het onverwachte einde van de reis
- India en Nepal
- Wij gaan naar India
- Gestrand in Szeged. Einde van de droom..
- Op weg naar Ankara
- Van Ankara naar de Iraanse grens.
- Door Iran
- Door Pakistan met de politie
- Door India naar Nepal
- Nepal tot en met Kathmandu
- Toer door Tibet
- Laatste weken in Nepal
- Van Noord India naar Goa
- Aan het strand van Goa
- Van Goa naar Dehli
- Dehli en de visa perikelen
- De terugreis via Pakistan en Iran
- Via Turkije, Hongarije naar huis